سئو چیست

سئو چیست

سئو مخفف بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است

و این فرآیند بهبود یک سایت با استفاده از روش هایی است که به آن کمک می کند زمانی که کاربران کلمات و عبارات خاصی را جستجو می کنند در نتایج جستجو رتبه بندی شوند. اگر مطمئن نیستید که چرا این موضوع اهمیت دارد، فقط به این فکر کنید که معمولاً چگونه اطلاعاتی را که در زندگی روزمره خود نیاز دارید پیدا می کنید.

اگر لازم بود تلویزیون خود را تعویض کنید و مطمئن نبودید کدام مدل را بخرید، چه کار می کردید؟ یا به دنبال یک رستوران در اطراف محل اقامت خود بودید یا دنبال یک شرکت طراحی سایت برای کسب و کار خود بودید.

اگر شما هم مانند اکثر مردم هستید، می توانید به گوشی هوشمند خود برسید یا پشت رایانه خود بنشینید و یک عبارت ساده را در گوگل تایپ کنید.

شما می توانید «بهترین تلویزیون 55 اینچی»، «رستوران های نزدیک من» یا «شرکت طراحی سایت» را جستجو کنید. سپس، نتایج را مرور می کنید و روی موردی که به نظر می رسد برای نیازهای شما مناسب تر است، کلیک کنید.

این نتایج بر اساس آن چیزی است که گوگل فکر می کند مفیدترین اطلاعات برای شما خواهد بود، بر اساس کلمات کلیدی که برای جستجو وارد کرده اید.

اما در بسیاری از موارد، سایت هایی که در صفحه اول رتبه بندی می شوند، تصادفی به آنجا نرسیده اند. آنها ازSEO استفاده کردند تا به گوگل کمک کنند محتوای آنها را بفهمد.

آنها همچنین تحقیقات گسترده ای انجام دادند تا مشخص کنند کاربرانی مانند شما چگونه جستجوهایی را برای موضوعات خاص تایپ می کنند تا بتوانند صفحه خود را بر این اساس بهینه کنند و اگر می خواهید مخاطب هدف شما سایت شما را پیدا کند، باید همین کار را انجام دهید. بنابراین سئو می تواند به شما در بهبود رتبه بندی در نتایج موتورهای جستجو کمک کند.

مزایای سئو

سئو این پتانسیل این را دارد که بر مهمترین اهداف شرکت شما، مانند افزایش سرنخ ها (Lead) و فروش، تأثیر زیادی بگذارد.

سئو ترافیک با کیفیت را هدف قرار می دهد.

یکی از بزرگترین مزایای سئو این است که یک استراتژی بازاریابی درونگرا است. برخلاف کانال های تبلیغاتی سنتی «برون گرا»، که شامل ارتباط با مصرف کنندگان می شود، خواه آن ها بخواهند از شما بشنوند یا خیر، روش های ورودی بر این متمرکز هستند که مخاطبان شما وقتی اطلاعاتی می خواهند که به کسب و کار شما مربوط است، به راحتی شما را پیدا کنند.

این روش های سنتی، مانند تماس های تبلیغاتی، ایمیل های هرزنامه و تبلیغات مزاحم، صرفاً با در نظر گرفتن اهداف تبلیغ کننده انجام می شوند و بسیاری از مصرف کنندگان آنها را کاملا آزاردهنده می دانند و نادیده می گیرند.

از سوی دیگر، بازاریابی درونگرا بسیار مشتری محور است. به جای اینکه مصرف کنندگان در حال تماشای تلویزیون یا گوش دادن به رادیو ، ناگهان با تبلیغات رو به رو شوند، بازاریابی اینترنتی شامل ایجاد منابع مفید و دسترسی آسان تر به اطلاعات مفید است.

سپس، زمانی که کاربران آماده اند مدتی را صرف تحقیق در مورد صنعت شما کنند یا درباره گزینه های خود برای نوع خاصی از محصول بیشتر بیاموزند، می توانند به تنهایی شما را انتخاب کنند.

به هر حال، فکر می کنید چه کسی بیشتر پذیرای تلاش های بازاریابی شما خواهد بود: کسی که تبلیغ شما را در بیلبورد در طول رفت و آمد خود می بیند، یا کسی که با فهرستی از نکاتی که هنگام جستجوی آموزش سئو منتشر کرده اید مواجه می شود؟ پاسخ روشن است.

وقتی روی جذب کاربرانی تمرکز می کنید که فعالانه به دنبال اطلاعات مرتبط با صنعت، محصولات و خدمات شما هستند، در دستیابی به مخاطبان هدف خود بسیار مؤثرتر خواهید بود. شما نیازی به پرداخت هزینه برای تبلیغات در انجام سئو ندارید.

رتبه بندی ارگانیک گوگل کاملاً بر اساس آنچه الگوریتم آن بهترین نتایج را برای هر جست و جو معینی تعیین می کند، است.

این بدان معناست که هنگامی که صفحه ای ایجاد کردید که موتور جستجو برای هدایت کاربرانش به آن ارزش قائل شود، می تواند برای ماه ها (یا حتی سال ها) پس از انتشار آن، به واسطه آن ترافیک به سایت شما جذب کند.


فهرست سایت

عضویت در خبرنامه

مجموعه مطالب

دل سئو - DELL SEO

خرید ممبر واقعی تلگرام + پشتیبانی 24 ساعته تلفنی و تلگرامی

دل سئو یک مجموعه کاملا تخصصی در زمینه خدمات خرید ممبر تلگرام می‌باشد که تلاش می‌کند بهترین خدمات تلگرام را به شما ارائه دهد. نگران ساعت پاسخگویی نباشید!! ما 24 ساعته آماده پاسخگویی هستیم. همین حالا با ما تماس بگیرید:09016847560
 
تماس با ما
تهران
02177689472
09016847560
با ما همراه باشید
خدمات ما
تخفیف امروز :
10K ممبر اد اجباری امروز فقط 210 هزار تومان
همین الان سفارش دهید ...
کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به گروه دل سئو می باشد.